Text Size
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Atrakcje

Atrakcją naszego sanatorium jest przepiękny ogród, który zapewne urzeknie Państwa swoim urokiem. W parku wśród mnóstwa zieleni znajduje się tężnia solankowa, dzięki której panuje specyficzny mikroklimat. W tym miejscu możecie Państwo zadbać o swoją kondycję fizyczną na mini siłowni zewnętrznej, jak również odpocząć na ławeczkach przy oczku wodnym.

Dużym powodzeniem cieszy się nowa forma aktywności ruchowej - Nordic Walking. Jest to marsz ze specjalnymi kijkami pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Świeże powietrze, wspaniałe tereny Ciechocinka, dużo spalonych kalorii - polecamy szczególnie!

W każdym turnusie są organizowane wieczorki taneczne, biesiady i pieczenie kiełbasek. Zwiedzimy z Państwem Ciechocinek zaznajamiając z jego ciekawą historią. Polecamy letnie wyprawy nad Wisłę i rejs stateczkiem. Z nami można zwiedzić Toruń - gród Kopernika oraz pobliskie regionalne atrakcje.

Nasz obiekt posiada przepiękny taras, gdzie w okresie lata można korzystać z kąpieli słonecznych i spokojnego wypoczynku.

Do dyspozycji naszych Gości jest także stół bilardowy i do gry w ping ponga oraz rowery wycieczkowe.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka"
87-720 Ciechocinek, ul. Polna 16

tel. 54 283 62 21
mobile 605 583 940
fax 54 283 64 53
krystynka@ciechocinek.pl
www.sanatoriumkrystynka.pl

infolinia: 801 011 287

Filmy