Text Size
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aktualności

Jubileuszowe Święto Soli

Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka zaprasza na jubileuszową edycję Święta Soli. Przez cały dzień bezpłatnie będzie można zwiedzać zabytkową ciechocińską warzelnię soli, podglądać rzemieślników przy pracy i zatrzymać się przy stoiskach gastronomicznych.

Czytaj więcej...

Druga Ciechocińska Parada Majowa

Goście przebywający w naszym sanatorium wzięli czynny udział w Drugiej Ciechocińskiej Paradzie Majowej. Stało się tradycją, że 1 Maja ulicami Ciechocinka przechodzi, barwna, wesoła parada.
Już dzisiaj zapraszamy na „Majówkę 2018 roku” . Pokoje i personel „Krystynki” będą do Państwa dyspozycji.

 

Czytaj więcej...

Na wiosnę zadbaj o zdrowie i kondycję w Krystynce

Na wiosnę zadbaj o zdrowie i kondycję w Krystynce Po zimowych, ''leniwych'' miesiącach warto wiosną zadbać o swoją kondycję. Zapraszamy Państwa do skorzystania z pobytów rehabilitacyjno-wypoczynkowych w Krystynce. Odpowiednio dobrane zabiegi lecznicze i relaksujące oraz zróżnicowana dieta z pewnością przyczynią się do poprawy samopoczucia, zdrowia i kondycji.

 

Czytaj więcej...

Opozycjoniści w PRL otrzymają do 3,5 tys. zł na leczenie uzdrowiskowe

Od 1,5 do 3,5 tys. zł dofinansowania na leczenie uzdrowiskowe będą mogli otrzymać działacze opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowane w PRL. Pieniądze mają być wypłacane od 1 stycznia 2017 r.

zobacz naszą ofertę

Źródło: PAP/Rynek Seniora 12 grudnia 2016

Czytaj więcej...

Sanatorium we dwoje - czy to możliwe?

NFZ nie ma obowiązku kierowania do sanatorium małżeństw lub par, ale może uwzględnić taką prośbę.
Gdy w tym samym czasie i do jednego sanatorium chce wyjechać para małżonków, partnerów lub znajomych, jest to możliwe, ale trzeba spełnić określone warunki.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna/Rynek Seniora 08 listopada 2016 10:56

Czytaj więcej...

Parada Jubileuszowa - 180 lat Uzdrowiska

Parada Jubileuszowa - 180 lat UzdrowiskaZ okazji 180-lecia uzdrowiska oraz 100-lecia nadania praw miejskich, 1 maja 2016 roku ulicami Ciechocinka przeszła barwna Parada Jubileuszowa. Kuracjusze naszego sanatorium brali czynny udział w paradzie, za co im serdecznie dziękujemy.

 

Sanatorium Uzdrowiskowe „Krystynka” jako członek Klastra Turystyki Medycznej i Uzdrowiskowej proponuje:

Krystynka w mistrzostwach Nordic WalkingKrystynka w mistrzostwach Nordic WalkingSpotkania "Bliżej Zdrowia" oraz wyjazd do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Zapraszamy!

 

III Otwarte Sanatoryjne Mistrzostwa Polski Nordic Walking

Krystynka w mistrzostwach Nordic Walking W sobotę 29 sierpnia 2015 odbyły się III Otwarte Sanatoryjne Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Wystartowało 8 ekip, które miały do pokonania około 4,5 km.

Nasze Sanatorium zdobyło III miejsce.
Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy.

 

Czytaj więcej...

Wspólna akcja PZU Zdrowie i Sanatorium Krystynka na Półmaratonie w Ciechocinku

Sanatorium Krystynka i PZU - Ciechocinek W tym roku jednym z kluczowych sponsorów IV Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek było PZU Zdrowie. Wspólnie z Sanatorium Uzdrowiskowym „Krystynka” PZU Zdrowie zorganizowało strefę zdrowia, gdzie można było „wybiegać” środki finansowe na cel charytatywny lub skorzystać z porady lekarza kardiologa i dietetyka.
Co ma wspólnego PZU i sanatorium Krystynka?
Po pierwsze, jako podmiot leczniczy, wspieramy i uczestniczymy we wszelkiego rodzaju inicjatywach związanych z popularyzowaniem zdrowego stylu życia. Takim wydarzeniem jest na pewno dwudniowe „święto biegania” w Ciechocinku, gdzie oprócz długich dystansów na 20 i 10 km, można uczestniczyć w innych imprezach sportowych uwzględniających wiek i kondycję ich uczestników. I tutaj ukłon w stronę organizatorów, sponsorów i innych instytucji i osób wspierających, bo ciechocińskie święto biegania jest coraz bardziej znane zarówno w regionie jak i w kraju. 

Czytaj więcej...

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka"
87-720 Ciechocinek, ul. Polna 16

tel. 54 283 62 21
mobile 605 583 940
fax 54 283 64 53
krystynka@ciechocinek.pl
www.sanatoriumkrystynka.pl

infolinia: 801 011 287

Filmy