Text Size
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Aktualności

Tego jeszcze nie było - DZIEŃ DOBRY TVN w "Krystynce"

Tego jeszcze nie było!!! W naszym sanatorium gościła telewizja śniadaniowa Dzień Dobry TVN. Ekipa telewizyjna z okazji Dnia Babci i Dziadka nagrała reportaż „zapytaj babcię, zapytaj dziadka”. W rolach głównych oczywiście Goście przebywający na leczeniu w „Krystynce”.
Doszły mnie słuchy, że na tym jeszcze nie koniec......

Obejrzyj reportaż

  

Tężnie i warzelnia soli w Ciechocinku Pomnikiem Historii

Decyzją prezydenta Andrzeja Dudy kompleks tężni i warzelni soli wraz z Parkiem Zdrojowym oraz Parkiem Tężniowym w Ciechocinku został wpisany na listę Pomników Historii.

 

Czytaj więcej...

Kolejne Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester już za nami….

Wszystkim naszym Gościom, którzy spędzili z nami Święta Bożego Narodzenia oraz witali Nowy Rok 2018, pragniemy serdecznie podziękować za skorzystanie z naszej oferty. Żywimy nadzieję, że czas spędzony w naszym Sanatorium w rodzinnej atmosferze na długo pozostanie dla Państwa miłym i ciepłym wspomnieniem. 

 

Czytaj więcej...

ZIMA to świetna pora roku na rehabilitację i wypoczynek w Ciechocinku

Każda pora roku wymaga od nas szczególnej dbałości o zdrowie. Zimowe miesiące to świetna okazja na regenerację organizmu, zminimalizowanie bólowych dolegliwości kostno-stawowych oraz wzmocnienie odporności organizmu.

 

Czytaj więcej...

Jubileuszowe Święto Soli

Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka zaprasza na jubileuszową edycję Święta Soli. Przez cały dzień bezpłatnie będzie można zwiedzać zabytkową ciechocińską warzelnię soli, podglądać rzemieślników przy pracy i zatrzymać się przy stoiskach gastronomicznych.

Czytaj więcej...

Druga Ciechocińska Parada Majowa

Goście przebywający w naszym sanatorium wzięli czynny udział w Drugiej Ciechocińskiej Paradzie Majowej. Stało się tradycją, że 1 Maja ulicami Ciechocinka przechodzi, barwna, wesoła parada.
Już dzisiaj zapraszamy na „Majówkę 2018 roku” . Pokoje i personel „Krystynki” będą do Państwa dyspozycji.

 

Czytaj więcej...

Na wiosnę zadbaj o zdrowie i kondycję w Krystynce

Na wiosnę zadbaj o zdrowie i kondycję w Krystynce Po zimowych, ''leniwych'' miesiącach warto wiosną zadbać o swoją kondycję. Zapraszamy Państwa do skorzystania z pobytów rehabilitacyjno-wypoczynkowych w Krystynce. Odpowiednio dobrane zabiegi lecznicze i relaksujące oraz zróżnicowana dieta z pewnością przyczynią się do poprawy samopoczucia, zdrowia i kondycji.

 

Czytaj więcej...

Opozycjoniści w PRL otrzymają do 3,5 tys. zł na leczenie uzdrowiskowe

Od 1,5 do 3,5 tys. zł dofinansowania na leczenie uzdrowiskowe będą mogli otrzymać działacze opozycji antykomunistycznej i osoby represjonowane w PRL. Pieniądze mają być wypłacane od 1 stycznia 2017 r.

zobacz naszą ofertę

Źródło: PAP/Rynek Seniora 12 grudnia 2016

Czytaj więcej...

Sanatorium we dwoje - czy to możliwe?

NFZ nie ma obowiązku kierowania do sanatorium małżeństw lub par, ale może uwzględnić taką prośbę.
Gdy w tym samym czasie i do jednego sanatorium chce wyjechać para małżonków, partnerów lub znajomych, jest to możliwe, ale trzeba spełnić określone warunki.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna/Rynek Seniora 08 listopada 2016 10:56

Czytaj więcej...

Parada Jubileuszowa - 180 lat Uzdrowiska

Parada Jubileuszowa - 180 lat UzdrowiskaZ okazji 180-lecia uzdrowiska oraz 100-lecia nadania praw miejskich, 1 maja 2016 roku ulicami Ciechocinka przeszła barwna Parada Jubileuszowa. Kuracjusze naszego sanatorium brali czynny udział w paradzie, za co im serdecznie dziękujemy.

 

Sanatorium Uzdrowiskowe „Krystynka” jako członek Klastra Turystyki Medycznej i Uzdrowiskowej proponuje:

Krystynka w mistrzostwach Nordic WalkingKrystynka w mistrzostwach Nordic WalkingSpotkania "Bliżej Zdrowia" oraz wyjazd do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu.

Zapraszamy!

 

Wspólna akcja PZU Zdrowie i Sanatorium Krystynka na Półmaratonie w Ciechocinku

Sanatorium Krystynka i PZU - Ciechocinek W tym roku jednym z kluczowych sponsorów IV Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek było PZU Zdrowie. Wspólnie z Sanatorium Uzdrowiskowym „Krystynka” PZU Zdrowie zorganizowało strefę zdrowia, gdzie można było „wybiegać” środki finansowe na cel charytatywny lub skorzystać z porady lekarza kardiologa i dietetyka.
Co ma wspólnego PZU i sanatorium Krystynka?
Po pierwsze, jako podmiot leczniczy, wspieramy i uczestniczymy we wszelkiego rodzaju inicjatywach związanych z popularyzowaniem zdrowego stylu życia. Takim wydarzeniem jest na pewno dwudniowe „święto biegania” w Ciechocinku, gdzie oprócz długich dystansów na 20 i 10 km, można uczestniczyć w innych imprezach sportowych uwzględniających wiek i kondycję ich uczestników. I tutaj ukłon w stronę organizatorów, sponsorów i innych instytucji i osób wspierających, bo ciechocińskie święto biegania jest coraz bardziej znane zarówno w regionie jak i w kraju. 

Czytaj więcej...

III Otwarte Sanatoryjne Mistrzostwa Polski Nordic Walking

Krystynka w mistrzostwach Nordic Walking W sobotę 29 sierpnia 2015 odbyły się III Otwarte Sanatoryjne Mistrzostwa Polski Nordic Walking. Wystartowało 8 ekip, które miały do pokonania około 4,5 km.

Nasze Sanatorium zdobyło III miejsce.
Uczestnikom gratulujemy i dziękujemy.

 

Czytaj więcej...

Sanatorium Uzdrowiskowe "Krystynka"
87-720 Ciechocinek, ul. Polna 16

tel. 54 283 62 21
mobile 605 583 940
fax 54 283 64 53
krystynka@ciechocinek.pl
www.sanatoriumkrystynka.pl

infolinia: 801 011 287

Filmy